18

marzec

Działania spółki w czasie zagrożenia pandemią koronawirusa

Szanowni Państwo
Mając na uwadze panującą sytuację związaną z pandemią informujemy, iż nasza spółka pracuje i działa choć w zmienionej nieco formie związanej z bezpieczeństwem naszych pracowników i klientów. Wprowadziliśmy zmianę organizacji pracy części naszych pracowników, polegające na tym iż część pracowników biura pracuje zdalnie, wizyty z klientami staramy się realizować zdalnie lub jeśli jest taka potrzeba bez fizycznego kontaktu ( brak powitań uściskiem dłoni, bezpieczna odległość), rozmowy bezpośrednie na odległości min 1,5 m.
Nasze prace montażowe przebiegają bez zakłóceń zgodnie z zaplanowanym harmonogramem małymi ekipami, które również nie mają kontaktu bezpośredniego

13

lipiec

Weszła ustawa o odnawialnych źródłach energii – co oznacza dla Kowalskiego?

Weszła ustawa o odnawialnych źródłach energii, gdzie największą zmianą jest możliwość bilansowania dla prosumentów, tj. dla osób fizycznych do celów mieszkaniowych.
Możemy wreszcie powiedzieć, że instalacja fotowoltaiczna może zaspokoić nam całą energię elektryczna naszego domu!!! Pod pewnymi warunkami jeśli będzie dobrana pod potrzeby czyli zużycie.
To co wyprodukujemy i zużyjemy sami w czasie rzeczywistym spowoduje 100% oszczędność za energię w budżecie domowym, to co instalacja “wpuści” do sieci energetycznej możemy z tego odebrać 80% . Dotyczy to  instalacji do 10 kW lub 70 % w instalacjach do 40 kW.  Zakładając wariant, że połowę

04

maj

Sun Electric Polska Autoryzowanym Partnerem Sharp Energy Solutions

Miło jest nam poinformować, że zostaliśmy wyróżnieni przez Sharp Energy Solutions Europe i otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie w formie certyfikatu jako Autoryzowany Partner produktów firmy Sharp dla fotowoltaiki. Zapraszamy również po moduły fotowoltaiczne Sharp z budową kompletnego systemu PV jak też po zakup paneli fotowoltaicznych tego producenta.

sharp_certyfikat1

 

13

styczeń

Zapraszamy na kolejne szkolenie: Akademia Fotowoltaiki Sun Electric Polska 2-4 lutego 2016

Akademia Fotowoltaiki Sun Electric Polska 2-4 lutego 2016
 Zapraszamy na szkolenie: Profesjonalna budowa i montaż systemów fotowoltaicznych

Szkolenie przeznaczone jest dla osób chcących zostać profesjonalnymi instalatorami instalacji fotowoltaicznych, osób chcących pogłębić swoja wiedzę lub interesujących się branżą PV.

Szkolenie będzie kładło nacisk na praktyczne aspekty problematyki dla profesjonalnych instalatorów lub osób, które takimi chcą się stać dla potencjalnych inwestorów, którzy mają okazję poznać wiedzę na temat fotowoltaiki, jak również dla handlowców w celu poznania aspektów technicznych.
Program stanowi 3 dni intensywnego szkolenia 8 godzinnego  z zapewnionym cateringiem w formie obiadu i całodziennego serwisu kawowego.
Szkolenie

01

wrzesień

Akademia Fotowoltaiki za nami 25-27 sierpnia 2015

W dniach 25-27 sierpnia 2015r. mieliśmy przyjemność zorganizowania szkolenia z projektowania i montażu systemów fotowoltaicznych, które odbyło się w Inkubatorze Przedsiębiorczości FRL w Lublinie.

Zajęcia były prowadzone przez specjalistę z ponad 15 letnim bagażem doświadczenia w projektowaniu jak i również w budowie instalacji fotowoltaicznych zdobytym na 2 kontynentach. Podczas swojej działalności zaprojektował i nadzorował wykonanie ponad 200 MW systemów fotowoltaicznych małych i dużych w całej Europie i Afryce. Szkolenie było również pod auspicjami producenta urządzeń OZE firmy Q3 Energie, producenta min inwerterów fotowoltaicznych.

Szkolenie składało się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej.

01

wrzesień

Piknik z Klimatem Warszawa 30.08.2015

W niedzielę 30 sierpnia wzięliśmy udział w “Pikniku z Klimatem”, plenerowej imprezie ekologicznej w Warszawie. Nasz udział był po to aby pokazać “żywy przykład fotowoltaiki wobec czego stworzyliśmy  działającą, poglądową instalację fotowoltaiczną na modułach typu CIGS. Słońce dopisało, zainteresowanie było ogromne, które przerosło nasze wyobrażenia, impreza bardzo ciekawa. Dziękujemy fundacji Nasza Energia za współpracę i możliwość pokazania rozwiązań fotowoltaicznych pod kolumną Zygmunta.

07

sierpień

Q3 ENERGIE- Szkolenie z Systemów 28 sierpnia 2015 Lublin

Szkolenie z Systemów firmy Q3 ENERGIE 28 sierpnia 2015 w Lublinie.

Jako autoryzowany partner  firmy Q3 Energie GmbH & Co. KG mamy przyjemność zaprosić na szkolenie dla instalatorów systemów fotowoltaicznych, które będzie kładło nacisk na praktyczne wykorzystanie produktów firmy Q3 Energie w projektowaniu i montażu instalacji fotowoltaicznych.

Prowadzący szkolenie
Zajęcia prowadzić będzie specjalista firmy Q3 Energie z Niemiec Markus Wojczyk- szef działu sprzedaży i wsparcia technicznego na Polskę w Q3 Energie GmbH & Co. KG. Specjalista z ponad 15 letnim doświadczeniem w projektowaniu i wykonywaniu instalacji fotowoltaicznych.

Plan Szkolenia:

Prezentacja firmy Q3
Portfolio produktów
Informacje ogólne o

07

sierpień

Szkolenie: Profesjonalna budowa i montaż systemów fotowoltaicznych

Wraz z Firmą Mawo Solarteur z Niemiec zapraszamy na szkolenie 25-27 sierpnia 2015 w Lublinie.

Szkolenie przeznaczone jest dla osób chcących zostać profesjonalnymi instalatorami instalacji fotowoltaicznych, osób chcących pogłębić swoja wiedzę lub interesujących się branżą PV.

Szkolenie będzie kładło nacisk na praktyczne aspekty problematyki dla profesjonalnych instalatorów lub osób, które takimi chcą się stać.
Program stanowi 3 dni intensywnego szkolenia 8 godzinnego  z zapewnionym cateringiem w formie obiadu i całodziennego serwisu kawowego.
Szkolenie z polskojęzycznym specjalistą.

Zakres szkolenia:

Prezentacje połączone z wykładami
Zajęcia praktyczne na przygotowany specjalnie przygotowanych urządzeniach i instalacjach.
Zajęcia będą miały charakter interaktywny dzięki czemu

13

lipiec

Sun Electric Polska został autoryzowanym partnerem firmy Q3 Energie

Miło nam poinformować, że na odbywających się w dniach 10-12 czerwca br. targach “Inter Solar” w Monachium podpisaliśmy umowę z firmą Q3 Energie stając się Autoryzowanym Partnerem Firmy Q3 Energie, która jest niemieckim producentem inwerterów fotowoltaicznych oraz inteligentnych systemów gromadzenia energii. Będąc Autoryzowanym Partnerem jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem w Polsce jak również autoryzowanym serwisem produktów firmy Q3 Energie.

 

09

lipiec

Instalacja fotowoltaiczna 4 kWp na budynku firmy Florwschód w Końskowoli

Instalacja fotowoltaiczna na budynku firmy Florwschód w Końskowoli http://www.florwschod.pl/
Moc 4 kWp na modułach Abakus Solar AG- 250 Wp, podłączone do inwertera Sunways AT 3600.
Instalacja służy do własnych potrzeb inwestora.